У Богуслаєва знайшли таємне майно на Лазуровому узбережжі — "Схеми"

СВІТ


Екскерівник заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв працював на Росію. Фото: УП

Син ексочільника «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва — Олександр Богуслаєв – є бенефіціаром компанії у Франції.

На неї зареєстроване майно на Лазуровому узбережжі, про яке досі не було відомо. Це встановили журналісти проєкту «Схеми» (Радіо Свобода).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР висловились про можливість обміну Богуслаєва

Так, Олександр Богуслаєв разом із бізнес-партнером Сергієм Шинкаренком володіє фірмою SCI Saint Petr. На цю фірму записана квартира, підвал, парко-місце і гараж у житловому комплексі Parc Saint Paul у Валлорісі (французький регіон Прованс – Альпи – Лазурове узбережжя). Вартість майна оцінюється в 800 000 євро.

Це не єдина нерухомість у Франції, якою Богуслаєв і Шинкаренко володіють спільно, стверджують журналісти.

На фірму SCI SLAVA (бенефіціари Олександр Богуслаєв і Сергій Шинкаренко) зареєстрований будинок на бульварі Едуарда Восьмого у Ніцці вартістю 1,62 млн євро.

Служба безпеки України торік у жовтні затримала В’ячеслава Богуслаєва. Його підозрюють у колабораціонізмі й пособництві РФ.

За даними слідства, екснардеп причетний до схеми передачі росіянам авіадвигунів для штурмової авіації. Завдяки цьому окупанти могли ремонтувати і будувати гелікоптери, які використовують у війні проти України.

10 травня стало відомо, що Богуслаєв попросив включити себе в список на обмін з Росією. Лист-заява від 20 березня з’явилася у розпорядженні журналістів «Схем». У документі стоїть підпис Богуслаєва і є примітка: «пенсіонер, інвалід 1 групи».
Джерело