У боях за Андріївку росіяни наказали відкрити вогонь по своїх, коли тих брали в полон (відео)

ПОДІЇ УКРАЇНИ

Командир 3-ї окремої штурмової бригади Андрій Білецький показав нові кадри операції бійців зі звільнення села Андріївка Донецької області. Росіяни у відчаї відкривали вогонь по своїх, зазначають Патріоти України.

За словами Білецького, штурмова група 2-го механізованого батальйону брала чергову групу полонених. Тоді росіяни, розуміючи, що село втрачене, а його бійці масово здаються — наказали відкрити «огонь по своим».


«Своих не бросаем», а «уничтожаем”[…] Приліт. На командному пункті тиша, всі посивіли. Дим розсіюється — всі наші цілі, один полонений на шматки, двом пощастило, і їх виводять жити. На війні везіння грає роль», — розповів командир.

Уперше про звільнення Андріївки заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр 14 вересня. Згодом бійці 3-ї окремої штурмової бригади спростували цю інформацію і назвали її передчасною.

15 вересня взяття села під контроль підтвердили в Генштабі, а згодом і в третій штурмовій. За словами Маляр, напередодні ситуація була динамічною й змінювалася декілька разів за день.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Добавить комментарий