У Хмельницькому провели в останню дорогу захисників Вадима Бойченка та Ярослава Соловйова

СУСПІЛЬСТВО

Захисників поховали на Алеї Слави…

Сьогодні, 13 листопада, у Хмельницькому попрощалися із двома захисниками України – Вадимом Бойченком та Ярославом Соловйовим. Про це йдеться в сюжетах МТРК «Місто».

Вадим Бойченко вирушив на захист України дев’ять місяців тому, служив гранатометником. Захисникові навіки залишиться – 42. Знайомі та друзі згадують Героя як доброго та трудолюбивого чоловіка. Завжди казав, що все буде добре.

«Він виріс у нас на очах. Пішов захищати Україну і його життя трагічно обірвалося, – розповідає про Вадима Бойченка його родичка Зоя. – Ми дуже сумуємо і завжди його будемо пам’ятати. Дуже доброю людиною був. Веселим, життєрадісним, трудолюбивим, поважав батьків, дружину, дітей, віддав життя за батьківщину…»

Загинув Вадим Бойченко 7 листопада на Донеччині під час мінометного обстрілу. У нього залишились мати, дружина та троє дітей.

Життя захисника Ярослава Соловйова, з яким також прощалися сьогодні у Хмельницькому, обірвалося на Харківщині 31 жовтня.

«Обірвалося життя справжнього чоловіка, воїна, українського захисника Ярослава Анатолійовича Соловйова. Він пішов на фронт у лютому цього року. Він був зв’язківцем, налагоджував зв’язок у мінометному підрозділі. На жаль, загинув від мінного вибуху…» розповів про Героя під час прощання Михайло Кривак, заступник Хмельницького міського голови.

До повномасштабної війни чоловік жив і працював слюсарем в Лисичанську. Знайомі загиблого згадують Ярослава Соловйова як мужнього захисника, який віддав життя за українців. Герою навіки – 52.

Поховали Вадима Бойченка та Ярослава Соловйова на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.


Залишити відповідь