У Красному на Львівщині скаліченим фронтовикам дають одноразово по 10 тис грн або 1/4 вартості дротяної фігурки лося чи слона

СУСПІЛЬСТВО


У Красному на Львівщині скаліченим фронтовикам дають одноразово по 10 тис грн або 1/4 вартості дротяної фігурки лося чи слона

16:50 10 листопада 2023 р.

Такі вироби з дроту і трави замовлені Красненською селищною радою на суму аж 140 тис грн і мають з’явитися у грудні цього року. Певно, для того, щоб відлякувати російські ударні дрони і ракети.

У соціальних мережах, пише DailyLviv.com, мешканці Красненської територіальної громади обурені рішенням депутатів і голови селищної ради Романа Фурди, які марнують-освоюють кошти на “рагульські витребеньки”: фігурки слонів і лосів за ціною золотого дроту – майже по 40 тис грн за штуку. Замість того, щоб ці кошти скерувати на потреби воїнів ЗСУ.

Для них Красненська селищна рада повідомила, що особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва (травми) у період дії воєнного стану внаслідок  безпосередньої участі у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та зареєстровані та/або постійно проживають на території Красненської територіальної громади, з місцевого бюджету здійснюється виплата одноразової матеріальної допомоги.

Сума такої одноразової матеріальної допомоги, яку визначили депутати Красненської селищної ради,  – 10 тис грн. Або майже четверта частина вартості “слона-лося”.

Загалом на потреби воїнів Красненська селищна рада надала аж 100 тис грн. Тобто для десятьох поранених, контужених, скалічених.

Журналіст DailyLviv.com зателефонував до відділу соціального захисту населення Красненської селищної ради і запитав, що робити 11-му, 12-му, 13-му ветеранам, скаліченим на фронті.

“Нехай збирають документи і подають, може, депутати у грудні додадуть коштів і вони також отримають”, – відповіли там.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1