У Львові почали висаджувати нові квіти та кущі

СУСПІЛЬСТВО


У Львові почали висаджувати нові квіти та кущі

19:42 14 листопада 2023 р.

Цьогоріч садівники Львова вперше обстежили стан озеленення 242 закладів освіти міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Для 12 шкіл та дитсадків міста розробили проєкти озеленення. Нещодавно у 8 ліцеї Львова розпочали втілення першого проєкту. Тут вже висадили нові квіти та кущі.

Як розповіли в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради, у 8 ліцеї Львова озеленили схил: висадили ялівці та кизильники. Також тут тепер цвістимуть лаванда, сантоліна, гортензії та пеннісетуми.

“У 12 закладах освіти заплановано реалізувати проєкти озеленення завдяки співпраці управління екології Львівської міської ради, управління освіти Львівської міської ради та садівникам Львова.

Потреби є різні, деякі території закладів після реконструкції, в інших були зняті аварійні дерева і є необхідність досадити дерева. Проєкти озеленення розроблені конкретно під потреби кожного окремого закладу. Кошти виділило управління екології і природоохоронного фонду, який має чітке цільове призначення”, – розповіла Оксана Луцко, заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Нагадаємо, під час обстеження закладів освіти Львова садівники знайшли понад 40 дерев, які потенційно можуть бути внесені до особливо цінних.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1