У Львові в п’яти багатоповерхівках мерзнуть мешканці

СУСПІЛЬСТВО


У Львові в п’яти багатоповерхівках мерзнуть мешканці

17:04 8 листопада 2023 р.

Опалення не отримують будинки на п’яти вулицях міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Сьогодні на ранок тепловики Львова подають опалення до 2127 будинків – це 99,8%. Без тепла поки 5 будинків. Причини – відсутність акту готовності будинку до зими, пориви і ремонт внутрішньобудинкової системи центрального опалення та ремонт теплопостачального обладнання.

«Нагадаємо, що з 6 листопада ми відновили подачу опалення до усіх категорій споживачів, зокрема населення, адже бюджетні установи могли отримувати тепло будь-коли, коли забажають, лише надіславши лист-звернення.

Читайте також: Тарифи на тепло для населення не підвищуватимуть до квітня 2024 року

Отож, станом сьогодні на ранок ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до усіх житлових будинків, які у них на обслуговуванні, – це 522 будинки. ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1605 будинків. Без тепла поки 5 будинків», – розповідають у департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Опалення не отримують будинки за адресами:

–                вул. Чукаріна, 14 – через відсутній акт готовності будинку до зими;

–                вул. Довженка, 14 – через ремонт внутрішньобудинкової системи опалення;

–                вул. Тернопільська, 8 – через порив теплової мережі, яка на балансі ЛКП «Рембуд»;

–                вул. Володимира Великого, 83 – через порив внутрішньобудинкової системи опалення;

–                вул. Липинського, 58 – через ремонтні роботи у котельні на вул. Липинського, 58.

«Отож, лише один будинок – на вул. Липинського, 58, не отримує тепло через ремонтні роботи тепловиків. Сьогодні до 18:00 год у цьому будинку тепло буде.

До інших 4 будинків, вказаних вище, Львівтеплоенерго готове подати тепло, однак балансоутримувачі мають забезпечити можливість це зробити – підписати акт готовності будинку та відремонтувати будинкові мережі, які у них на балансі», – пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Львові розпочався 16 жовтня, однак, через потепління, 20 жовтня подачу опалення призупинили.

При цьому, тепло подавали до усіх бюджетних установ, які надіслали звернення, його отримували 68 установ. Найбільше з-поміж них було дитсадочків.

6 листопада теплопостачальні підприємства міста розпочали відновлювати подання опалення до усіх категорій споживачів, зокрема населення.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1