У мами чоловіка ювілей, 60 років. Я сказала, що більше тисячі гривень не готова їй подарувати, а чоловікові це не сподобалося, бо його сестра мамі телевізор купила, і ми на її фоні будемо смішно виглядати

ЖИТТЯ

У мами чоловіка ювілей, 60 років. І через подарунок для неї ми з ним чи не вперше в житті серйозно посперечалися.

Я сказала, що більше тисячі гривень не готова їй подарувати, а чоловікові це не сподобалося, бо його сестра мамі телевізор купила, і ми на її фоні будемо смішно виглядати.

– Якби нам твоя мама так допомагала, як сестрі твоїй, то у мене б не було жодних питань, – кажу.

А хіба не так? Зовиці свекруха купила квартиру, а на день народження вона їй золото завжди дарує, не те, що мені – за тих 12 років, що я у них в сім’ї, вона подарувала мені всього три подарунка, загальна вартість яких не перевищує і двох тисяч гривень.

Погоджуюся, я не її рідна дитина, і вона могла взагалі нічого не дарувати, начебто не зобов’язана. Але, вона і чоловікові моєму нічого не дарує.

У нас є син, і бабуся теж не вважає за потрібне принести дитині подарунок не те, що просто так, а навіть на день народження. Останній раз вона подарувала йому дешевий баскетбольний м’яч, а сину зовиці через кілька тижнів після цього бабуся купила велосипед.

То про яку чесність і справедливість за таких умов можна говорити?

Живемо ми в квартирі, яку мені віддала бабуся, сама вона переїхала до моїх батьків.

Свекруха зараз грошей особливо не має, але так було не завжди. Був час, коли свекор їздив на заробітки за кордон, і привозив додому тисячі доларів. З цих грошей вони і купили доньці квартиру. А нам, коли я попросила на ремонт, відмовили, сказали, що у них немає зайвої суми, щоб нам її віддати.

Зараз, вже кілька років, свекор вдома сидить, то ж таких грошових надходжень, як колись, вже немає, але з старих запасів свекруха щедро обдаровує лише свою доньку, а нам, як і завжди, не дає нічого.

Тому я і справді вважаю, що в нашому випадку подарувати їй тисячу гривень на ювілей буде цілком достатньо.

А яка Ваша думка? Зробити так, як кажу я? Чи послухати чоловіка і купити щось серйозне?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь