У моїй сім’ї склалася дуже неоднозначна ситуація, коли мені треба стати на чиюсь сторону. Мова йде про моїх батьків і мого чоловіка, тому вибрати мені дуже складно. Нещодавно чоловік покликав мене на серйозну розмову, і сказав, що далі він терпіти не збирається, і я маю поставити своїх батьків на місце. – Я не можу так зробити. Вони – мої рідні люди! – пояснюю я йому. – Твої рідні люди тепер – це я і наші діти, – твердо зауважив чоловік

ЖИТТЯ

У моїй сім’ї склалася дуже неоднозначна ситуація, коли мені треба стати на чиюсь сторону. Мова йде про моїх батьків і мого чоловіка, тому вибрати мені дуже складно.

Нещодавно чоловік покликав мене на серйозну розмову, і сказав, що далі він терпіти не збирається, і я маю поставити своїх батьків на місце.

– Я не можу так зробити. Вони – мої рідні люди! – пояснюю я йому.

– Твої рідні люди тепер – це я і наші діти, – твердо зауважив чоловік. – Так що, настав час щось вирішувати.

У мене була ціла ніч, щоб подумати. Рішення, яке я мала прийняти, було дуже непростим.

Батьки мої, в принципі, люди непогані. У мене з ними було гарне дитинство. У нас був власний будинок, в якому завжди було багато гостей, бо батьки любили такі дружні посиденьки – такі вони люди.

Загалом, сім’я у нас була дуже компанійська та дружна. Але щойно у моєму житті з’явився Арсен, усе змінилося.

Арсен не любив усі ці посиденьки, гучні компанії його неабияк дратували.

Поки перший час ми жили з моїми батьками, чоловік терпів, бо на чужій території встановлювати свої правила він не міг. Але в цей час ми з чоловіком сильно сварилися. Арсен дуже старався, щоб швидше назбирати нам гроші на квартиру.

Через 6 років ми нарешті придбали житло і переїхали від моїх батьків. Арсен дуже радів – нарешті на нього чекав довгоочікуваний спокій.

Наступні кілька років усе було чудово. Ми рідко навідувалися до родичів, і до себе нікого не запрошували, кожен жив своїм життям.

Але потім мій молодший брат умудрився втрапити в серйозні неприємності, які вплинули на нас усіх.

Щоб врятувати сина, потрібна була величезна сума, тому мої батьки були змушені продати своє житло.

Тим часом, вони попросилися пожити у нас на дачі. Цю дачу ми теж самі нещодавно придбали.

Арсен не був проти. Тим більше, моя мама допомагала нам з дітьми.

Та дуже скоро мій чоловік пошкодував про своє рішення. Справа в тому, що на дачі жила не тільки моя мама з татом – туди приїжджала вся їхня величезна родина.

Ми кілька разів приїжджали на дачу без попередження, і те, що ми там бачили, нам не дуже подобалося. Мама, як в старі часи, могла накликати цілу хату гостей, які залишали після себе повний безлад.

Вперше ми з чоловіком посварилися через те, що моя мама на газон посадила кущі квітів. Арсен попросив забрати їх звідти, адже він планував там облаштувати зону барбекю.

Тоді я стала на бік батьків, адже нічого поганого не сталося, що мама квіти посадила. Чоловік образився на мене, каже, що він на власній дачі не може і слова сказати.

За кілька тижнів ми знову посварилися через те, що мій батько зібрав усіх своїх колег і влаштував посиденьки.

Дійшло до того, що ми з чоловіком уже підлаштовувалися під батьків. Ми не могли просто так приїхати на дачу.

І моя мама, теж добра, обжилася так, що відчула себе повноцінною господинею. Вона почала робити зауваження не лише мені, а і моєму чоловікові.

Одного разу він не витримав, і сказав тещі все, що про неї думає. Звісно, мої родичі на таке неабияк образилися.

– Ми за дачею приглядали, дітей вам няньчили, а ви! Ніякої подяки!

Поки батько гнівну тираду висловлював, мати сльози лила.

Здаватися мій чоловік не мав жодного наміру. Він збирається змінити всі замки. Він більше не міг заплющувати очі на цей балаган і почуватися зайвим на своїй дачі.

Моїм батькам від дав місяць, щоб вони підшукали собі житло.

Мені їх дуже шкода, бо йти їм нема куди. Я розумію, що в певній мірі мій чоловік правий, але псувати стосунки з батьками мені теж не хочеться.

Як би ви вчинили на моєму місці? Що мені робити?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь