У Миколаєві знайшли два касетні боєприпаси на даху гаража й на узбіччі

Події України

У Миколаєві місцеві жителі знайшли два касетні боєприпаси – один з них лежав на даху гаража, інший на узбіччі дороги.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці поліції Миколаївської області.

«У гаражному кооперативі в одному з районів Миколаєва та неподалік дороги у Шевченківській громаді мешканці виявили два касетних боєприпаси реактивної системи залпового вогню», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до поліції звернувся голова одного із гаражних кооперативів обласного центру з повідомленням про те, що на даху гаража власник виявив касетний снаряд.

Подібну небезпечну знахідку – боєприпас, ззовні схожий на осколково-фугасний касетний бойовий елемент, виявили громадяни на узбіччі дороги поблизу села Шевченківської громади Миколаївського району.

Через неможливість транспортувати касетні боєприпаси, які є вкрай небезпечними, вибухотехніки знешкодили їх методом контрольованого підриву на місці виявлення із дотриманням усіх норм безпеки.

Раніше ми писали, що міноборони України розробляє спеціальні противибухові берці для саперів, які зменшать ризик травмування ніг під час розмінувань.

Також нагадаємо, що глава Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін заявив, що за нинішньої динаміки на розмінування правобережної частини Херсонщини знадобиться щонайменше два роки.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь