У низці штатів США виборці підтримали право на аборт. Це може стати центральним питанням у президентських перегонах – ЗМІ

СВІТ

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Виборці декількох штатів Америки підтримали права на аборти. Це намагаються використати політичні сили для формування позиції на перегонах за пост президента Сполучених Штатів. Про це пише The Wall Street Journal, передає УНН.

Деталі

У штатах Огайо та Кентуккі, що вважаються “республіканськими фортецями”, а також у політично багряних Вірджинії та Пенсільванії підтверджена значна підтримка виборців щодо прав на аборти.

Штат Огайо продемонстрував найяскравіший приклад актуальності теми права на аборт, більш ніж через рік після того, як Верховний Суд США скасував це, раніш загальнонаціональне право, пише видання. Виборці штату, який дедалі більше орієнтується на республіканців, схвалили поправку до конституції штату, яка захищає доступ до абортів.

Наразі питання активно використовують політики в демократичному таборі – у Вірджинії, яка згідно тверджень, є глибоко республіканськім штатом, губернатор-демократ Енді Беширу зробив права на аборти центральною частиною своєї кампанії.

За даними загальнонаціонального опитування AP VoteCast, понад 94 000 виборців, 63% виборців на проміжних виборах 2022 року заявили, що аборти мають бути легальними в більшості чи всіх випадках. Але близько третини виборців заявили, що це має бути незаконним у всіх або більшості випадків.

Тим часом, рух проти абортів намагається розробити ефективну стратегію на 2024 рік після нищівних втрат. Давній активіст руху проти абортів, християнський та громадський активіст Пет Махоуні каже, що республіканці здебільшого були неефективними комунікаторами в цьому питанні і витрачали надмірні кошти.

Цитата

«Я думаю, що для руху за життя ми повинні тепер справді визнати, що коли йдеться про заборону абортів, це те, чого американці зараз не хочуть», — сказав Махоні виданню State Newsroom.

«Чиї виборці закріпили право на аборт», – зазначив він. Та додав, що «у Вірджинії, де кандидати від Демократичної партії обігнали законодавчий орган після кампаній, зосереджених на правах на аборти». 

Нагадаємо

Депутат російської госдуми султан хамзаєв запропонував давати гроші жінкам, які відмовилися від штучного переривання вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп у разі перемоги на виборах планує підпорядкувати собі Мін’юст і помститися критикам – The Washington Post

Залишити відповідь