У росії Астраханський НПЗ зупинив випуск нафтопродуктів через аварію

Події України, Світ

Астраханський газопереробний завод аварійно припинив виробництво нафтопродуктів після ремонту напередодні.

Про це повідомляє Reuters.

Установка первинної переробки конденсату була тимчасово зупинена 30 березня задля ремонту технологічного трубопроводу на Астраханському НПЗ. А 1 квітня пресслужба заводу повідомила, що ремонтні роботи було завершено.

Один із представників компанії зазначив, що виробництво світлих нафтопродуктів буде відновлено.

Також повідомляється, що російський Астраханський НПЗ зупинив переробку сировини, випуск товарного автобензину та дизельного пального, 31 березня через раптове технічне обслуговування.«Навіть якщо потужність заводу не є критично важливою для росії, його припинення, можливо, викличе занепокоєння в Москві стосовно широкомасштабних перерв у роботі нафтопереробних установок через атаки з боку українських безпілотників», – йдеться у повідомленні.

Крім того, два трейдери підтвердили, що отримали інформацію від Санкт-Петербурзької міжнародної товарно-сировинної біржі про те, що продаж дизельного палива і бензину з заводу був призупинений через непередбачене припинення виробництва нафтопродуктів.

У 2023 році завод виробив 703 тисяч тонн бензину, що становить 1,6% від загальноросійського обсягу, а також 492 000 тонн дизельного палива (0,6%) і 299 000 тонн мазуту (0,7%).

Напередодні, 2 квітня, російські ЗМІ повідомили, що у Татарстані безпілотники атакували завод зі збірки «Шахедів». Він знаходиться за понад 1000 км від України. Джерело в українських спецслужбах повідомило, що дрони також атакували нафтопереробний завод неподалік від цього підприємства.

Напередодні Бєлгород та Бєлгородська область опинилися під обстрілом з повітря. Внаслідок атак зафіксовані руйнування інфраструктури, постраждали місцеві жителі.

До цього дрони атакували чотири російські області. У Бєлгороді пошкоджені житлові будинки та бізнес-центр.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь