У свата був день народження, ми поїхали до нього в село на святкування. Ввечері ми добре посиділи, а вранці син зібрався і на роботу поїхав, а ми з невісткою ще залишилися. Я прокинулася, і хотіла піти на кухню, зробити собі каву. Коли підходила до дверей, то почула випадково розмову свата і невістки. Ліля казала своєму батькові, що хоче розлучатися з моїм сином

ЖИТТЯ

У мене є син, яким я дуже пишаюся. Олександр одружений, я маю невістку Лілю.

Нещодавно я почула розмову своєї невістки з її батьком, і зрозуміла, що Ліля хоче розлучатися з моїм сином, а чекає лише тому, що хоче, щоб Олександр ремонт доробив в її будинку.

Тепер я просто не знаю, що мені робити. Я спробувала натякнути синові на те, що, можливо, не варто так вкладатися в чуже майно, але син мені не повірив.

Олександру 35 років. Перш, ніж одружитися, він багато працював, щоб могти забезпечити свою родину.

Одружився син всього 2 роки тому. Мені особисто невістка не сподобалася, але у сина мого такий характер, що він не послухає мене за жодних умов, бо звик все вирішувати сам.

Ліля родом із невеликого містечка. Спочатку дівчина жила в гуртожитку, а потім на орендованій квартирі. Після весілля Ліля переїхала в квартиру Олександра, зараз молоді живуть окремо.

З дітьми невістка не поспішала, і це у мене викликало багато запитань. Та Ліля казала, що спочатку треба стати на ноги.

У невістки є батько, сват мій живе в селі, у власному будинку. Віднедавна невістка почала часто їздити до свого батька, і Олександра з собою почала тягати.

Сват почав робити ремонт у своєму будинку: він хотів перекрити дах, розширити кімнати на другому поверсі. Роботи було дуже багато, і потрібно було багато грошей.

Батько Лілі попросив мого сина допомогти. Олександр не зміг відмовити свекру, та й дружина дуже просила.

А нещодавно у свата був день народження, то вони і мене до себе в село покликали.

Ввечері ми добре посиділи, а вранці син зібрався і на роботу поїхав, а ми з невісткою ще залишилися.

Я прокинулася, і хотіла піти на кухню, зробити собі каву. Коли підходила до дверей, то почула випадково розмову свата і невістки.

Ліля казала своєму батькові:

– Я не можу більше жити з ним! Я так втомилася: і морально, і фізично! Я хочу з ним розлучитися! Навіщо ж ми мучимо одне одного?

А сват відповів:

– Доню! Ну, потерпи трохи! Нехай він мені допоможе з ремонтом! А потім уже розлучатимешся.

Я була ошелешена почутим. Відразу повернулася в свою кімнату.

Коли трохи заспокоїлася, я пішла до свата на розмову, і сказала, що я все чула.

Сват не став відпиратися, він мені пояснив, що сказав так доньці лише тому, що він просто хоче зберегти шлюб дітей, а ремонтом він тягне час.

Говорив він переконливо, і я йому майже повірила, але це не означає, що його метод подіє. Захоче невістка, і розлучиться, а гроші на вітер підуть.

Я вже не знаю, що мені робити? Син не вірить мені. Сват просить, щоб я не втручалася, мовляв, молоді самі розберуться.

Я бачу, що Олександр любить свою дружину, тому не знаю, як правильно вчинити. Син вкладається в чуже майно, і може залишитися в результаті при своїх інтересах.

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь