У ЦПД заявили, що ворог хоче створити паніку в Харкові та Сумах, для просування теми переговорів

Події України

Росіяни хочуть створити паніку в Харкові та Сумах, щоб вплинути на місцевих жителів. Також цю тему вони хочуть використовувати для просування переговорів.

Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко в ефірі національного телемарафону.

«Головна зараз історія російської пропаганди – це спроба створити паніку в Харкові та Сумах, переконати людей, що ці обмежені дії в прикордонні Харківської області – це початок наступу на Харків», – сказав він.

За його словами, вони намагатимуться викликати паніку, вони вже це роблять кілька місяців.

«Паніка в Харкові і Сумах дозволила б ворогу далі просувати тему переговорів, тему миру на російських умовах. І заяви Путіна, що він готовий до переговорів, але російські війська не повинні виходити із захоплених територій, це бажання налякати українців», – пояснив Коваленко.Також керівник Центру протидії дезінформації повідомив, що все буде крутитися навколо створення паніки і видачі обмежених дій у прикордонні за підготовку до наступу.

Раніше ми писали, що російські війська намагаються відтіснити ЗСУ в районі Вовчанська, а українські воїни прочісують околиці міста.

Також нагадаємо, що Сили оборони частково відбили наступ окупантів в районі Вовчанська та частково вибили ворога з міста.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь