У Венесуелі помер найстаріший чоловік світу

Події України, Світ

У віці 114 років помер найстаріший чоловік світу Хуан Вінсенте Перес Мора. Він жив у Венесуелі.

Про смерть Хуана Вінсенте Переса Мори повідомив президент Венесуели Ніколас Мадуро на своїй сторінці у соцмережі Х (колишній Twitter).

«Хуан Вісенте Перес Мора відійшов у вічність у віці 114 років у міста Ель-Кобре. Він встановив рекорд як найстаріший чоловік світу, який жив у Венесуелі. Я шлю свої обійми та співчуття його родині та всьому місту Ель-Кобре, штат Тачіра. Нехай Бог прийме його у своїй святій славі!», — написав Ніколас Мадуро.

Хуан Вісенте Перес Мора пережив дві світові війни та виснажливу пандемію Covid-19. Найстаріший чоловік світу не дожив два місяці до свого 115-річчя.

У лютому 2022 року Книга рекордів Гіннеса офіційно визнала його найстарішим чоловіком світу у віці 112 років і 253 дні.Хуан Вісенте Перес Мора народився 27 травня 1909 року. Він був фермером і залишив по собі величезну родину — 11 дітей, 41 онука, 18 правнуків і 12 праправнуків. Причина смерті офіційно не розголошувалась, повідомляє The Sun.

Раніше ми повідомляли, що помер український спортивний журналіст Артем Франков.

Також ми писали, що пішов з життя громадський та політичний діяч, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, народний депутат України І-IV скликань, почесний громадянин Львова Ігор Юхновський.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь