У ЗСУ пояснили, як удари західною зброєю по території рф вплинули на обстріли Харкова

Політика

Нещодавно Сили оборони уразили зенітні ракетні комплекси С-300 й С-400 в Бєлгородській області. Ворог використовував їх для обстрілів Харкова.

Про це повідомив начальник штабу – заступник командира ОТУ Харків Віктор Солімчук.

«Наші підрозділи на передовій отримують певне озброєння та боєприпаси в межах допомоги від західних партнерів. А головне – ми отримали дозвіл використовувати озброєння Заходу по військових об’єктам, розташованим на території росії», – розповів Солімчук.

За його словами, Сили оборони на Харківському напрямку також уражають живу силу й техніку ворога, коли вона лише перетинає кордон. Водночас досі існує потреба посилення протиповітряної оборони (ППО) для знищення російської авіації, яка запускає бомби з модулями планування на великій відстані.

«Також реальною є потреба у високоточному ракетному озброєнні, з можливістю завдавати удари на всю глибину військ противника – і по пунктах управління, і по ППО, і по районах зосередження, і по інших важливих військових об’єктах на території рф», – додав він.Раніше ми писали, що російська окупаційна армія залучила 10 350 осіб до наступальних дій у прикордонних районах Харківщини, які розпочалися два місці тому.

Також нагадаємо, що у НАТО виступили з невтішним прогнозом щодо війни в Україні, вона може тривати ще кілька років. Країни Альянсу повинні бути готовими підтримувати Київ у довгостроковій перспективі.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь