У ЗУНУ розпочався Тиждень фінансової грамотності

СУСПІЛЬСТВО
У ЗУНУ розпочався Тиждень фінансової грамотності

У класичному університеті Тернополя стартував Тиждень фінансової грамотності, який започаткували викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету. Студенти ЗУНУ мають можливість поглиблювати фінансові знання не лише у межах вивчення дисципліни «Фінанси» (керівники курсу – професор Тетяна Кізима, доцент Світлана Коваль), а й долучаючися до інтерактивних заходів.

У цьому році Тиждень фінансової грамотності розпочався із інтелектуальної гри «Фінансовий батл», яку організували студенти групи ЕУБ-21: Артем Горбатюк, Юлія Кузьмук, Вікторія Умнова та Дмитро Федорів.

До присутніх звернувся заступник завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія професор Ольга Кириленко та заступник декана факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Оксана Квасниця.

Учасниками «Фінансовий батл» стали студенти факультетів економіки та управління та фінансів та обліку, які об’єдналися у 10 команд: «Форензік», «Фінансові титани», «Магніт інвесторів», «Фінік», «Оошки», «Грошові коти», «Вогнегасники», «Ерудит», «Без обмежень», «Маркусики».

Конкурси, які підготували організатори, дали можливість учасникам випробувати свої знання у різних фінансових сферах: бюджетуванні, інвестиціях, податках, проявити обізнаність щодо валют різних країн світу. Юнаки та дівчата проявили ерудованість, креативність, командну роботу, вміння швидко мислити та ґрунтовну обізнаність у сфері фінансової грамотності.

За підсумками шести раундів переможцем інтелектуальної гри стала команда «Маркусики».

Участь у «Фінансовому батлі» надихнула багатьох на поглиблення фінансових знань та бажання їх поширювати серед друзів, знайомих та близьких. Координатор заходу – доцент Світлана Коваль висловила вдячність організаторам заходу за високий рівень підготовки  та креативний підхід.

Залишити відповідь