Учасник “Холостячки-2” Роман Свечкоренко зробив операцію з пересадки волосся

ЖИТТЯ

Популярний блогер, психолог та учасник другого сезону “Холостячки” Роман Свечкоренко приголомшив мережу своєю новиною. Нещодавно чоловік повідомив, що зробив операцію з пересадки волосся. Всіма подробицями він поділився в соцмережі Instagram.

Як виявилось, Роман Свечкоренко давно мріяв про операцію з пересадки волосся. Дружина блогера вирішила допомогти втілити його мрію у реальність. За словами Романа Свечкоренка, операція тривала сім годин. Також блогер зізнався, що вона була надто болючою. Наразі учасник “Холостячки” проходить реабілітацію.

Чоловік поскаржився на сильний головний біль та показав, як наразі виглядає. А ще Роман Свечкоренко пояснив, навіщо зробив операцію з пересадки волосся. “В мене ще з дитинства не було рівної лінії лоба, а з віком вона почала збільшуватися. Дуже не хотілось під 40 років ходити з острівцем на голові”, – відверто зізнався блогер.

Перед операцією чоловік поголив волосся. Тепер Роман Свечкоренко чекає на густу шевелюру. Учасник “Холостячки” зовсім не жалкує про своє рішення. Фоловери прокоментували публікацію Романа Свечкоренка. Вони побажали чоловіку легкої реабілітації. А ще підписники з нетерпінням чекають, коли блогер покаже себе з новим волоссям.

Читайте також: Сергій Бабкін нарвався на критику через пісню “Зрада”

Залишити відповідь