Учні познайомилися з героями оборони міста по книзі «Чернігів у вогні!»

ЖИТТЯ

У Чернігівській школі № 34 завідувачка бібліотеки Наталія Білюк провела цікавий краєзнавчий квест «Вояж в історію: місто-герой України – незламний Чернігів».

Написано нову розробку до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно» за книжкою «Чернігів у вогні. Зметнем орду, відправимо до пекла!» (спільним проектом газети «Чернігівщина» та ОК «Північ»).

Учні 6-Б класу подорожували воєнними стежками нашого незламного Чернігова. Познайомилися з героями оборони Чернігова завдяки унікальній книзі авторів Сергія Дзюби, Марії Пучинець, Віталія Назаренка та Григорія Войтка «Чернігів у вогні».

Школярі вшанували пам’ять героїв-захисників Чернігова, згадали зруйновані архітектурні пам’ятки нашого міста, читали вірші та подивилися відеокліп пісні на слова народного поета України Сергія Дзюби «Закінчиться війна». Переможці отримали подарунки та були нагороджені дипломами.

Незабаром редакція газети «Чернігівщина» подарує бібліотеці школи № 34 нову збірку «Чернігів в огні. Книга друга», яку також із задоволенням прочитають учні.

Сергій Квітницький

Залишити відповідь