Україна повернула з російського полону ще 106 захисників

ПОДІЇ УКРАЇНИ


З російського полону повернулися 106 громадян України.

Читайте також: Окупанти зайняли майже всю місцевість довкола Сєвєродонецька на Луганщині – ВЦА

Про це повідомив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак.

За його словами, додому повернулися воїни з Бахмутського напрямку – 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів.

“Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен з них – герой нашої держави”, – наголосив Єрмак.

За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, також було репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Серед тих, кого повернули з ворожого полону, чимало вважалися безвісти зниклими. Йдеться про 68 з визволених воїнів.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Щонайменше сім врятованих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

“Наш справжній дім там, де про нас думають. Україна, яку ми будуємо всі разом – це місце, де людина, громадянин, є найвищою цінністю. Країна, в якій думають про людей. Наше суспільство мислить саме такими категоріями”, – наголосив Єрмак.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

“Всі наші люди будуть вдома. Працюємо над цим далі. І кожен обмін робить нас на крок ближчими до цієї мети”, – додав очільник ОП.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у FacebookПосилання на джерело