Українські вантажівки, в колонах по 25, з поліційним супроводом їдуть по магістралі А4 просто до кордону

СУСПІЛЬСТВО


Українські вантажівки, в колонах по 25, з поліційним супроводом їдуть по магістралі А4 просто до кордону

09:54 11 листопада 2023 р.

Поліція супроводжує українських водіїв дорогами, призначеними лише для легкових автомобілів. Перевізники обурені, бо їхній протест втрачає вплив на польську владу.

Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

Польська поліція переправляє українські вантажівки через кордон у Корчовій, таким чином допомагає українцям оминути протест польських перевізників. Перевізників цей факт обурює, адже ніяких домовленостей на такі дії з боку стражів порядку не було.

«Таке рішення ухвалив кризовий штаб Підкарпатського воєводи. Вантажівки в колонах з поліційним супроводом, по 25 у кожній, їдуть по автомагістралі А4 просто до кордону», – повідомила Анна Длугош зі штабу в Ярославі.

Траса А4 доступна лише для легкових автомобілів, а вантажівки виїжджають на дорогу №94 (саме цю дорогу блокують польські перевізники). Команда антикризового управління вирішила дозволити великоваговому транспорту рухатися по автомагістралі А4, що дозволило об’їхати акцію протесту.

«Поки що ми поводилися дуже ввічливо і мирно і досі вважаємо, що так і має бути, але не буду приховувати, що хлопці, які там мерзнуть в осінню негоду, дуже роздратовані ситуацією», – поскаржився Томаш Борковський, член Комітету захисту перевізників і роботодавців транспорту та голова страйку в Корчовій.

Попередньо протестувальники узгодили пропуск п’яти українських вантажівок на годину.

Як повідомив Рафал Маклер, поліція просить міського голову припинити акцію протесту на переході в Дорогуську, тому що група з 200 українських водіїв наближається до кордону і вони самі хочуть «ліквідувати» акцію протесту, а поліцейські можуть не впоратися з ними.

Українські перевізники вважають, що вони не являються конкурентами для польських на європейському ринку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1