Українські війська пробили ворожу лінію оборони під Бахмутом, – Сирський

СУСПІЛЬСТВО


Українські війська пробили ворожу лінію оборони під Бахмутом, – Сирський

19:13 18 вересня 2023 р.

ЗСУ на Бахмутському напрямку пробили лінію оборони ворога, який кидав у бій усі наявні резерви.

Про це повідомляє Military Media Center, пише Dailylviv.com

За словами Сирського, загальна обстановка на Східному напрямку залишається складною. Ворог не полишає намірів поновити наступальні дії на Куп’янському та Лиманському напрямках і здійснює активну підготовку. Точаться запеклі бої в районі Бахмута.

«Після втрати на минулому тижні населених пунктів Андріївки та Кліщіївки ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції. Адже ці невеликі, на перший погляд, населені пункти були важливими елементами оборонного рубежу ворога, який простягнувся від Бахмута до Горлівки. У результаті успішних дій наших військ була пробита лінія оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій всі наявні резерви», – заявив Сирський.

За його інформацією, у боях на Бахмутському напрямку були розбиті та повністю втратили боєздатність одні із найбільш підготовлених і найкращих частин ворога – 72 окрема мотострілецька бригада, 31 та 83 окремі десантно-штурмові бригади.

Сирський наголосив, що Сили оборони продовжують рух уперед, і це лише ще один черговий крок на шляху до повного звільнення українських територій.

Командувач зазначив, що провів робочу зустріч з командирами бригад, які перебувають у цьому районі.

«У ході роботи було заслухано висновки із оцінки обстановки, визначено низку проблемних питань, більшість із яких було вирішено на місці, уточнено завдання на подальші дії. Впевнений – наші плани зі звільнення держави від окупантів будуть неодмінно реалізовані», – наголосив Сирський.

Українські війська звільнили частину селища Опитне біля Авдіївки, – Маляр

Блискавична операція в Андріївці: знищено майже всю піхоту 72 бригади рф, разом з офіцерами і технікою (відео, доповнено)

Сили оборони звільнили на Півдні більше ніж 260 кв км – Маляр

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1