Український Джеймс Бонд! Вижив після 5 куль – неймовірна історія розвідника! Це буде в підручниках!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Український розвідник Влад Маховський з Чернівців зробив неймовірне: отримавши 5 куль від ворожого снайпера він проповз близько кілометра до своїх та зміг врятуватись.

До широкомасштабного російського вторгнення Влад був підприємцем, а ще до того служив у Французькому легіоні.

«Я люблю екстрим. У 18 років вирішив спробувати вступити у Французький легіон. Спершу мене не взяли: з ростом 174 сантиметри слід було важити 60 кілограмів, а я важив 52. Тоді я на місяць приїхав додому, поїв, а потім поїхав назад. Перед співбесідою влив у себе 3 літри води, щоб важити цих 58 кілограмів», – пригадав він.

У Французькому легіоні Маховський виконував бойові завдання в Африці та Гвіані.

Влад пішов до військкомату через тиждень після повномасштабного вторгнення. Його не хотіли мобілізовувати, бо після служби у Французькому легіоні хлопець отримав діагноз ПТСР (посттравматичний стресовий розлад). Під час проходження ВЛК Владу довелося доводити, що він психічно здоровий та придатний до служби.

Його направили служити розвідником у складі 95-ї десантно-штурмової бригади. Виконував бойові завдання у напрямку Кремінної. На фронті отримав позивний «Француз».

Під час одного із бойових завдань Влад потрапив під снайперський обстріл. В нього влучили п’ять куль: одна пройшла крізь внутрішню частину стегна, друга – роздробила ліву ключицю, а ще три побіжно зачепили тіло.

Через інтенсивні бойові дії евакуювати хлопця було неможливо, тому він був змушений сам повзти до своїх близько кілометра.

«Обережно виліз з окопу й повз скільки міг. Через дві години після накладання турнікета, відчував страшний біль, але знеболювального не було. Потім ліг на спину, дивився на небо: думав, що класне було в мее життя», – згадує Влад, як вже готувався померти.

Але саме у цей момент до нього підійшли наші військові і відправили на евакуацію.

Після поранення Владу встановили III групу інвалідності. Проте він планує повернутися у свою роту. Через поранення він не зможе носити бронежилет чи одягати рюкзак. Тому розглядає можливість служби в аеророзвідці або у радіоелектронній розвідці.

Залишити відповідь