Українці з дітьми можуть отримати додаткові 4 тис. грн допомоги: На кого розраховані виплати

СУСПІЛЬСТВО

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з дітьми можуть отримати додаткову фінансову допомогу у розмірі 4 тис. гривень. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.На додаткові виплати можуть розраховувати переселенці, які після початку повномасштабної війни переїхали до Полтавської області, та мають дітей з інвалідністю, передають Патріоти України.

Виплати на дітей з інвалідністю мешканці Полтавської області отримають до 1 червня 2023 року. Всім іншим пільговикам допомога також надається. У бюджеті на 2023 рік на це передбачено 89 млн гривень.

Чиновники Полтавської ОВА розповіли, що грошову допомогу виплачують ВПО по 47 напрямках. Особлива увага приділяється учасникам бойових дій, інвалідам війни та сім’ям загиблих військовослужбовців.

Переселенці, які тимчасово проживають у Черкасах, можуть отримати одноразову грошову допомогу на дитину у розмірі 25 000 грн. Допомога надається з 2023 року на дітей, народжених цього року. Отримати одноразову допомогу на дитину можуть не лише місцеві жителі, а й внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики Черкас.

Багатодітні сім’ї, які проживають тимчасово у Миколаєві, можуть отримати допомогу від гуманітарних організацій Mercy Corps. Зареєструватися на отримання фінансової підтримки можна за попереднім записом за телефонами: +38 (096) 022-21-97, +38 (067) 251-89-69, +38 (093) 455-61-69Source by [author_name]