В Індії досі під завалами 40 робітників у тунелі в Гімалаях: для порятунку спробують нову машину

СВІТ

КИЇВ. 16 листопада. УНН. На півночі Індії триває порятунок робітників, які застрягли після часткового обвалу тунелю в Гімалаях у штаті Уттаракханд. Над подальшими спробами пробити завали працює спеціальна бурова машина, яка доставлена з Делі. Про це повідомляє УНН із посиланням на BBC.

Деталі

Через чотири дні після часткового обвалу тунелю на півночі Індії порятунок близько 40 постраждалих все ще триває. Наразі для пробиття завалів сталевих труб шириною 80 і 90 сантиметрів була задіяна спеціальна бурова машина.

Зокрема надзвичайники сподіваються, що машина допоможе просвердлити прохід, і таким чином можна буде вставити трубу, через яку працівники зможуть вийти назовні.

Це сталося після того, як спроби пробурити уламки за допомогою іншої машини виявились невдалими.

Згідно з офіційним коментарем, представники індійської влади не бажають спекулювати, скільки часу може зайняти розчищення сміття, але очікують “позитивного розвитку” до вечора четверга.

Також стверджують, що в середині все ще добре. Рятувальники постачають чоловікам їжу, воду та кисень по трубах і спілкуються з ними по раціях.

Однак у звітах також повідомляється, що деякі з заручників обвалу відчували головний біль, занепокоєння та нудоту.

Нагадаємо

В Індії штаті Уттаракханд, що розташовний на півночі Індії, через обвал в гірському тунелі заблоковані 40 працівників, які будували гірський тунель в Гімалаях.

Аварія сталася рано вранці в неділю після зсуву. Обвалена частина знаходиться приблизно за 200 метрів від входу в автомагістральний тунель.

Залишити відповідь