В суботу чоловік кудись пішов у справах, а я взялася до прибирання. В шафі я знайшла його старий костюм, і вирішила, що здам його в хімчистку, а потім віддам племіннику. Я перевірила про всяк випадок кишені, і була ошелешена тим, що я там знайшла

ЖИТТЯ

Я вже певний час спостерігаю, що мій чоловік віддаляється від мене. Спочатку я думала, що це мені здається, але нещодавно я знайшла сховок, в якому була чимала сума грошей.

Після цього мене вже не покидає думка, що у мого чоловіка є інша жінка, і він найближчим часом від мене планує піти.

В суботу чоловік кудись пішов у справах, а я взялася до прибирання. В шафі я знайшла його старий костюм, і вирішила, що здам його в хімчистку, а потім віддам племіннику. Я перевірила про всяк випадок кишені, і була ошелешена тим, що я там знайшла.

Останні роки ми жили дуже бідно, на всьому економили, чоловік постійно говорив, що у нього немає грошей. І я затягувала паски, он, в одних і тих самих чоботах вже п’яту зиму ходжу. А він, виявляється, весь цей час гроші на купку від мене ховав.

Спочатку я думала закотити йому сцену, але згодом передумала. Поставила гроші на місце, і вирішила слідкувати за чоловіком, подивитися, що буде далі.

У шлюбі ми вже 23 роки. Одружилися молодими, коли мені було 20, а йому 21. Відразу донька у нас народилася. Зараз вона вже живе окремо, бо вчилася в столиці, і там і залишилася.

А ми з чоловіком самі залишилися. Весь день обоє на роботі, а додому приходимо такі втомлені, що й поговорити сил немає. Я думала, що то у більшості сімей так, тому і надавала цьому особливого значення.

Але гроші, які я знайшла, спонукають мене до думки, що щось тут не так. Якби чоловік мені довіряв, то він би не ховав ці гроші від мене, а пояснив би, на що він їх збирає.

Про те, що я їх знайшла, я йому не сказала. Натомість, почала пильніше придивлятися, і я побачила, що він вдома весь час сидить в телефоні, і не залишає його ні на хвилинку. Постійно йому приходять якісь повідомлення, а він відразу не відписує, чекає, поки я з кімнати вийду.

Я так втомилася від усіх цих думок і переживань, що не можу словами передати. Просто не розумію, як мені мудріше повестися в цьому випадку.

Навіть, якщо і припустити, що в нього є інша, то чому він до неї не йде.

Я боюся, що коли почну цю неприємну розмову, це тільки прискорить процес – чоловік полегшено зітхне, що я сама про все дізналася, збере свої речі, і піде до неї. А я залишуся і без чоловіка, і без грошей.

Яка ваша думка? Я себе накручую на рівному місці, чи у чоловіка таки хтось є?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь