В суботу я встала дуже рано, чоловік і діти спали. Я не стала нікого будити і готувати сніданок, а просто одяглася, взяла гроші і пішла в салон краси. Я дуже хотіла зробити Олегові сюрприз. Але й не думала, що той день закінчиться саме так

ЖИТТЯ

Правду кажучи, якби мені хтось про це сказав ще десь рік тому, я б навіть ніколи в це не повірила. Адже ситуація, яка склалася зараз у мене дуже непроста, та я й ніколи не сподівалася на те, що колись до неї потраплю.

Я завжди намагалася все робити сама для свого чоловіка та наших дітей. Займаюся домашніми справами і сімейним вогнищем, виховую діток, приділяю їм дуже багато уваги, віддаючи кожну хвилину свого життя для цього.

А мій чоловік Олег замість того, щоб підтримати та підбадьорити мене у такий непростий час, почав просто порівнювати мене з моєю ж найкращою подругою Мариною.

Якби це лише раз було якось випадково, але Олег, на жаль, це робить постійно.

Ну, звичайно ж, Марина досить таки симпатична, струнка і постійно доглядає за собою, втирачаючи купу часу на це, не те, що я.

Не знаю, в який момент я повністю запустила себе, якось, напевно, коли повністю присвятила себе своїй сім’ї, адже часу для себе в такому ритмі просто не знаходила зовсім.

Коли ми одружилися з Олегом, я була тендітною дівчиною для мого обранця і він дуже захоплювався моїм зовнішнім виглядом.

Згодом на світ з’явився наш маленький синочок, дитятко, яке ми так довго чекали. А через два роки – улюблена донечка, наша радість і краса.

Я присвятила себе всю своїй сім’ї та дому і якось зовсім не помітила, як стала дуже поправлятися.

Тепер якщо я вранці встигаю попити кави, умитися та розчесати волосся – значить я справжня героїня, адже й на це ніяк не можу виділити часу зранку.

Зараз моїй донечці вже рік, а синові – три. Я доглядаю за ними постійно, на діток у мене йде вся сила і енергія, просто весь час біля них, мені більше нікому допомогти.

І якось так я втомилася, що зовсім перестала відвідувати салони краси та купувати собі гарний новий одяг, хоча раніше дуже любила це. Зараз я більше одягаюся в спортивний одяг та ходжу в кросівках, мені саме так зручно та комфортно, про сукні та спідниці забула надовго.

Я ношу вдома і не вулиці лише те, що практично і зручно мені. Тому що, коли діти розбігаються в різні боки, і не знаєш за ким з них бігти, не особливо зручно це робити на підборах та в спідниці.

У мене є одна подруга, знаємося ми вже чимало часу, з Мариною я гарно дружила завжди.

Ми дуже добре з нею спілкуємося і часто ходимо один до одного в гості. Так ось у неї синові п’ять років, він ходить в садок. А значить, Марина має вільний час приділити собі коханій, і з радістю це робить.

До всього у неї є свекруха, яка живе з ними і готує часто їжу, мати її чоловіка досить непогано з нею ладнає, вона в усьому допомагає своїй невістці.

Правду кажучи, я не знаю, як їй це вдалося, але вона анітрохи не набрала після народження дитини. У неї чудова статура, напевно від природи це все у неї. Завжди вважала, що їй з цим дуже пощастило.

І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи якраз тоді прийшов мій чоловік.

Коли він побачив Марину, хоча вони знайомі давно, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, що вона неймовірно гарно виглядає, попросив, щоб вона поділилася рецептом своєї краси зі мною, щоб і я мала такий же гарний вигляд, як вона.

Мені було неприємно. Коли ми залишилися вдвох, я дала йому зрозуміти, що він образив мене. Але замість вибачень мій чоловік зауважив, що мені потрібен мотив, щоб я «взялася за себе».

Річ у тім, що він одружився зі стрункою дівчиною, красунею, якою я колись була, а не вічно втомленою жінкою, яка перетворилася на сільську жінку, яка в колгоспі працює. Мені було неприємно це чути, це навіть передати словами непросто.

Мені дуже хотілося його залишити з двома маленькими дітьми, при цьому, щоб він не забув приготувати сніданок, обід і вечерю для всієї сім’ї, щоб перемив весь посуд, прибрав і виправ весь одяг. Випрати і прибрати в квартирі, а потім ще зустрічати мене з гарним настроєм та красиво одягненим.

Тому я так і зробила. На наступний ранок, нікому нічого не повідомивши, я просто встала дуже рано, поки всі ще вдома спали.

Завдяки тому, що була субота, і Олег мав вихідний я вирішила провчити його. Я просто залишила все, як є, навіть сніданок нікому не приготувала, поїхала в салон краси.

Через годину мій телефон розривався від дзвінків чоловіка. Я спокійним голосом промовила, що скоро буду, а він нехай погодує дітей і включить прання. А поки мене немає, може приготувати обід, і поклала телефон, говорила з ним спокійно, наче й не сталося нічого.

Я уявляла, що там твориться вдома і мені було весело та потішно від однієї цієї думки лишень, адже хотіла. щоб чоловік відчув сповна те, що мені доводиться проживати щодня і який об’єм роботи виконую я, і, що найобразливіше, що цього ніхто не цінує і не розуміє мене.

Але коли через три години я приїхала додому, то побачила сумну картину: втомлений та безпорадний чоловік, голодні діти та повний безлад скрізь, чого не було ніколи, коли я була вдома.

Зате я зробила собі манікюр і пофарбувала волосся, про що мріяла та чого не могла собі дозволити давно. Ще й нову стрижку встигла зробити.

Олег, звісно, був сердитий, він зустрів мене незадоволеним зовсім. Він запитав, де мене носило стільки часу. А я правдиво йому відповіла, що він же хотів бачити мене доглянутою та красивою? Ось я і поїхала в перукарню.

Після цього Олег і замовк відразу. Зрозумів швидко, що сам у всьому винен. А як він хотів, неможливо доглядати за собою при наявності поруч 24 години на добу двох дітей.

Сподіваюся, мій чоловік відчув, що таке бути мною і більше у нього і близько не виникне бажання порівнювати мене з моєю подругою, яка весь час витрачає лише на себе.

А я для себе теж зробила маленький урок, перш за все не потрібно забувати, що я теж жінка і маю право на свої потреби і час для себе, тому й сказала чоловікові, що пів дня у неділю він буде сидіти з дітками, щоб я могла приділити час і для себе.

Тепер частенько ходжу в салони краси, купую собі новий одяг, записалася на фітнес, на вихідні дні, коли чоловік вдома і може посидіти з дітьми.

Олег дуже незадоволений такими змінами, мовляв, грошей не вистачає на все, я занадто багато витрачаю на себе.

От я не розумію. А що він хотів? Невже чоловіки справді не розуміють, що жінці бути красивою і доглянутою не так вже й просто і це потребує грошей, як не крути?

Це в усіх такі чоловіки, чи лише мій цього не розуміє?

Фото ілюстративне.

Залишити відповідь