ВАУ-ВАУ-ВАУ! Це не сон: ЗСУ прорвались – ПЕРЕРІЗАЛИ ВСЕ, оборона ворога в друзки, нашим таки вдалось – це неймовірний успіх!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Українські війська перерізали шлях Олешки-Нова Каховка в принаймні двох районах, розташованих приблизно за 53 кілометри на північний схід від міста Херсона. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на українського військового оглядача Костянтина Машовця.

Машовець також заявив, що українські війська станом на 9 листопада встановили безперервний контроль над позиціями від Антонівського залізничного мосту на північ від Пойми до Антонівського мосту на північ від Олешок (7 км на південь від Херсона та 4 км від р. Дніпро).

Окрім цього, 9 листопада російські військові блогери заявили, що українські війська встановили контроль над новими позиціями в Кринках (30 км на північний схід від Херсона та 2 км від річки Дніпро) і вели штурм російських позицій на південь і південний захід від населеного пункту. 

Тим часом російський військовий блогер стверджував, що є інформація про те, що українські сили просунулися до лісових масивів на південь від Кринок.

Інші військові блогери стверджували, що українські війська також атакували поблизу Пойми (12 км на схід від Херсона та 4 км від Дніпра), Піщанівки (13 км на схід від Херсона та 3 км від Дніпра) та Підстепного (17 км на схід від Херсона та 4 км від Дніпра) і намагаються закріпити позиції між Підстепним і Козачими Лагерями (23 км на північний схід від м. Херсона та 2 км від Дніпра). 

За аналізом ISW, виглядає так, що російському військовому командуванню може бути важко перебазувати достатньо ефективні військові з’єднання для відповіді на дії українських сил в Херсонській області, особливо при одночасному веденні оборонних операцій в Запорізькій області та забезпеченні інших наступальних дій на сході України.

Залишити відповідь