Важкохворий Богдан Шелудяк показав, як виглядає після двох тижнів лікування

ЖИТТЯ

Відомий український шоумен й телеведучий Богдан Шелудяк вже два тижні перебуває в лікарні. Нещодавно чоловіку діагностували дуже рідкісне захворювання, яке поступово паралізує нервову систему. Унаслідок цього блогер погано говорить та ледве ходить. Попри хворобу шоумен намагається виходити на зв’язок та спілкуватись з підписниками.

Нещодавно Богдан Шелудяк показав, як виглядає після двох тижнів лікування. Блогер поділився новим роликом та розповів про самопочуття. Також він додав, що хворобу вдалося зупинити. Проте, попереду на чоловіка чекає довгий процес відновлення.

“Другий тиждень в стаціонарі. Хворобу зупинили, тепер боремось із наслідками, які вона встигла наробити. Мені вже значно легше ходити, хоча оніміння кінцівок зберігається, а рефлексів так і немає. В очах не так двоїться, тому в оточенні стало менше близнят, а розмовляю я вже не як нaркоман зі стажем”, – відверто повідомив Богдан Шелудяк.

Фоловери відразу прокоментували публікацію чоловіка. Вони щиро пораділи, що стан шоумена набагато покращився. Також підписники побажали блогеру міцного здоров’я та швидкого відновлення. А ще фоловери попросили Богдана Шелудяка частіше розповідати про своє самопочуття.

Читайте також: Олена Мозгова показала, як виглядає могила її покійного батька

Залишити відповідь