Віддати території Кремлю! Китай пробив дно – Україна в шоці: у Зеленського відповіли! Знищили зрадників!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Віддати окуповані території РФ, запропонував Китай, пише The Wall Street Journal.

“Китайський посланець, направлений для просування мирного плану Пекіна щодо України, ніс чіткий сигнал: союзники США в Європі повинні заявити про свою автономію та закликати до негайного припинення вогню, залишивши Росії у володінні частини свого меншого сусіда, які вона наразі окупує”, – ідеться в матеріалі.

Іншої позиції від Китаю очікувати й не варто було б.

На тлі “європейського турне” спецпредставника Китаю Лі Хуея щодо війни в Україні Європейська комісія повторно закликала КНР до того, аби Пекін почав відігравати конструктивну роль у встановленні миру. Про це йдеться у заяві ЄС після зустрічі високопоставленого європейського дипломата зі китайським представником, пише Reuters.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на заклик спецпредставника уряду Китаю Лі Хуея щодо необхідності припинення вогню в Україні, “визнавши за Росією окуповані українські території”.

Повідомив Подоляк у Twitter

Пряма мова Подоляка: “Будь-який “компромісний сценарій”, який передбачає звільнення не всіх територій України та про який періодично говорять “анонімні джерела” в європейських та американських елітах, – рівнозначний визнанню поразки демократії, виграшу Росії, консервації режиму Путіна і, як наслідок, різкого зростання конфліктів у глобальній політиці”.

Добавить комментарий