Віддати території? Зеленський вийшов з себе – почув увесь світ: відповідь приземлила ВСІХ! Браво!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Володимира Зеленського знову запитали, чи готовий він віддати частину територій країні-агресорці. Відповідь Володимира Зеленського, як завжди, була однозначною.

Глава держави сказав, що не може віддати Росії будь-яку частину території України. За його словами, це зрада сімей загиблих воїнів.

Він розповів, що нещодавно нагороджував сім’ї загиблих Героїв України. На церемонію прийшла вагітна жінка із дитиною на руках.

«Одна жінка була вагітна. Вона прийшла з дитиною на руках і вона вагітна. Ця дитина ніколи не побачить батька. Що я повинен їм сказати? Що всі вони загинули, щоб ми тепер сказали; «Ну, добре, забирайте»? Це складна місія нагороджувати людей, а для них світ закінчився», – розповів президент.

За словами Зеленського, єдине, що він може їм дати – це перемога. Він переконаний, що вона потрібна нам, щоб вдома у цих сімей поруч із фотографією загиблого був момент.

“Щоб дивились на цю фотографію і думали, що у них є їхня держава, майбутнє і у нас є перемога. І якщо я завтра скажу, що забирайте Донбас, Крим, все, що було до 24 лютого, то я зраджу цим сім’ям”, – підсумував президент.

Додамо, Президент Росії Володимир Путін став в один рядок із раком, ВІЛ та COVID – проблемами, які людству необхідно побороти. Його кроки ведуть до Третьої світової війни.

Президент України наголосив – мільярдні нації повинні сказати президенту РФ: «Твої кроки ведуть до Третьої світової війни, і винен у Третій світовій війні будеш тільки ти – одна людина, одна хвороба».

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю СBS.

Глава держави розповів, про що говоритиме під час свого виступу в ООН у межах майбутнього візиту до США.

«У мене багато є що сказати, і в мене може бути навіть ця можливість – залежить від того, що буде відбуватися», – сказав Зеленський.

Залишити відповідь