Відмінити все, Путін ледь дихає! Пізно ввечері — десятки швидких біля Кремля: запахло вінками. Йому кінець!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Стало відомо про те, що заплановану на вівторок нараду з питань розвитку паливно-енергетичного комплексу за участю чинного президента РФ Володимира Путіна терміново перенесли.

Не виключено, що це сталося у зв’язку з погіршенням стану здоров’я президента Росії.

Журналісти наголошують, що це перший за 6 місяців випадок раптового перенесення наради глави Кремля з російським урядом.

Звернемо увагу, що плани Путіна брати участь у нараді сьогодні вранці підтвердив Дмитро Пєсков. У ході заходу влада мала обговорювати тему підготовки РФ до зими. Однак далі, близько 5 години, спікер Кремля заявив журналістам, що нарада раптово перенесена. Причин перенесення, а також нових термінів проведення Пісків не назвав.

Протокольна служба Кремля опублікувала інформацію про те, що сьогодні Путін нібито провів зустріч з міністром будівництва та ЖКГ, проте достовірно перевіряти ще раз інформацію журналістів можливості не було. На завтра у Путіна заплановано вручення держнагород, проте, чи відбудеться воно, невідомо.

Російські ЗМІ уточнюють, що востаннє про перенесення заходів за участю Путіна ЗМІ повідомили у середині літа. Проте відтоді неодноразово виникали сумніви щодо самопочуття Путіна. Адже, наприклад, тільки нещодавно він осоромився і не зміг вимовити правильно з першого разу ім’я глави Казахстану Токаєва.

Путін у четвер під час поїздки до Астани, звертаючись до президента Казахстану Касима-Жомарта Кемелевіча Токаєва, знову не зміг вимовити його ім’я. У нього виникають проблеми зі зверненням до лідера сусідньої країни вже щонайменше вчетверте.

Користувачі соціальних мереж розділилися у своїх оцінках: частина аудиторії передбачає, що старечі зміни у Путіна відбиваються на його когнітивних та мовних здібностях. Інші вважають, що він свідомо перекручує ім’я президента Казахстану через відсутність стовідсоткової лояльності Росії під час війни з Україною. А що думаєте ви? Пишіть у коментарях.

Залишити відповідь