“Війна не буде довготрuвалою”: Буданов вuсловuв nереконання, що Росії на довго не вuстачuть

СУСПІЛЬСТВО

Глава Управління розвідки Кирило Буданов переконаний, що війна з Росією не буде тривалою і не затягнеться ще на роки, як прогнозує низка військових та політичних аналітиків. Спираючись на дані про агресора, якими ГУР достатньо володіє, РФ не має довгострокових ресурсів, виснажуючи себе щодня.

Про це військовий заявив під час форуму Ялтинської європейської стратегії, що проходив у Києві. Буданов зауважив, що його позиція залишається суб’єктивною думкою, але він у ній наполегливий.

“Я не поділяю думку, що це буде тривала війна. Це моя особиста думка, яка базується на аналізі даних, які є у нас насамперед щодо противника”, – наголосив воєначальник.

При цьому він додав, що кожен має своє уявлення про тривалість термінів. Якщо хтось вважає затяжним сім місяців чи рік, то їх прогнози цілком збігаються з його власними.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Буданов також зазначив, як близькі домовленості України з Москвою про обмін військовополоненими за принципом “усіх на всіх”. Поки що Кремль створює штучні перешкоди у цьому процесі.