Викрилось щойно! Страшний секрет дружини Буданова – разом з росіянами: такого ще не було. Вражаючий успіх!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

З’явилася нова інформація щодо обміну полоненими між Росією та Україною після призначення Кирила Буданова на посаду начальника Головного управління розвідки (ГУР). Виявилося, що дружина Буданова, Маріанна, грала ключову роль у цій операції, допомагаючи йому в якості його дружини.

Буданов очолив Головне управління розвідки в серпні 2020 року. Секретар координаційного штабу з обміну полоненими, Дмитро Усов, зазначив, що з моменту свого призначення розвідник активно діяв, зокрема, у проведенні обмінів. Однак він не міг брати участь особисто у таких подіях.

Таким чином, замість Кирила Буданова на перший обмін поїхала його дружина Маріанна. Вона успішно здійснила цю операцію, не підводячи свого чоловіка та всю країну.

Якби росіяни довідалися, що на обмін приїхав керівник військової розвідки України чи його дружина, наслідки могли б бути непередбачуваними. Але все пройшло добре, і я видихнув. Потім обміни поставили на потік, – констатував Усов.

Крім того, зазначимо, що за кілька годин перед початком повномасштабного вторгнення, увечері 23 лютого 2022 року, головний розвідник прибув до свого робочого кабінету саме з дружиною.

Згідно з повідомленням журналістів, на той час Буданов уже мав ясне розуміння, що починається широкомасштабна війна, тому він бажав забезпечити безпеку своєї дружини. Маріанна провела кілька місяців разом з ним, враховуючи небезпеку та непевність ситуації.

Варто зазначити, за фахом дружина Буданова – психологія. Водночас раніше вона балотувалася у депутати Київради та деякий час була радницею Віталія Кличка з питань виявлення та запобігання корупції у сфері молодіжної політики та спорту.

Добавить комментарий