Віталій Козловський показав, як проходив посвяту в артилеристи

ЖИТТЯ

Популярний український співак Віталій Козловський вже декілька місяців перебуває на фронті. Чоловік захищає рідну країну та робить все можливе, аби пришвидшити перемогу у війні. Деколи Віталій Козловський виходить на зв’язок зі своїми підписниками. Чоловік публікує кадри, на яких позує з побратимами. Також співак показує, як проходять його військові будні.

Нещодавно Віталій Козловський знову поділився новою публікацією. На цей раз він показав, як проходив посвяту в артилеристи. На сторінці в Instagram співак запостив ролик. В ньому Віталій Козловський показав, як самотужки дає залп з артилерійської установки, а потім проходить обряд посвяти.

За традицією, після пострілу військові намастили обличчя артиста сажею, дали понюхати пороху з гарячих гільз, а в кінці вдарили по сідницях цим самим снарядом. Ролик зірки українського шоу-бізнесу відразу переглянула велика кількість фоловерів. У коментарях вони залишили чимало приємних слів та компліментів.

Підписники заявили, що неабияк пишаються Віталієм Козловським. Фоловери назвали його справжнім героєм та побажали якнайшвидше повернутися додому з перемогою. Також вони порекомендували чоловіку берегти себе на фронті.

Читайте також: Тимур Мірошниченко вперше показав, як виглядав його 2-річний син в дитбудинку

Добавить комментарий