Вивели в Наручниках! Сяде надовго – Шуфрич все: рішення суду. Країна аплодує!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Печерський райсуд столиці обрав запобіжний захід голові Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестору Шуфричу , якому повідомили про підозру у держзраді, у вигляді тримання під вартою до 13 листопада включно.

Шуфрича взяли під варту прямо в залі суду, одягнувши йому на руки кайданки.

Відповідне рішення оголосив слідчий суддя Сергій Вовк за підсумком закритого судового засідання.

“Суд… постановив: клопотання про застосування запобіжного заходу про тримання під вартою відносно підозрюваного Шуфрича Нестора Івановича задовольнити та застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно Шуфрича Нестора Івановича до 13.11. 2023 року включно. Взяти підозрюваного Шуфрича Нестора Івановича під варту в залі суду”, — зазначив суддя.

Вовк зауважив, що про рішення суду буде повідомлено голові Верховної Ради. Контроль за виконанням ухвали поклали на прокурора у кримінальному проваджені. Протягом п’яти днів із дня проголошення ухвалу може бути оскаржена в Київському апеляційному суді, додав він..

Своєю чергою, Шуфрич усвідомив. Що вляпався по повній і жоден Медведчук його вже не спасе, тому вирішив наплести, що рішення про арешт є “очікуваним”.

“Владі це потрібно”, — пролепетав він, ледве не плачучи.

Як відомо, у Шуфрича знайшли документ зі “схемою” автономії для Донеччини і Луганщини — джерела у СБУ

Як відомо, за матеріалами СБУ депутату Шуфричу повідомили про підозру за ст. 111 ККУ (державна зрада). Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.

Залишити відповідь