Влад Яма зганьбився через знайдену на смітнику валізу, яку хоче відправити для ЗСУ

ЖИТТЯ

Відомий український хореограф Влад Яма багато разів потрапляв у гучні скандали. Разом з сім’єю чоловік вже понад рік живе в США. Влада Яму часто критикують за незаконний перетин кордону під час війни. Хореограф пояснює все тим, що активно допомагає українській армії. Втім, нещодавно він неабияк зганьбився та знову натрапив на критику.

В Instagram-stories Влад Яма показав валізу, яку знайшов на смітнику. За словами чоловіка, її викинули сусіди. Втім, хореограф заявив, що валіза в дуже хорошому стані. Також Влад Яма додав, що відправить її для ЗСУ. “Ні, це не крадіжка. Викинули сусіди, але поїде до наших героїв і не порожня”, – прокоментував свою публікацію чоловік.

Фоловери подумали, що Влад Яма просто жартує. Однак, він справді хоче відправити знайдену на смітнику валізу для ЗСУ. Після такої заяви фоловери вщент розкритикували хореографа. Вони додали, що поведінка Влада Ями дуже їх лякає.

Також, за словами юзерів, хореограф неабияк зганьбився перед Україною після свого вчинку. Фоловери впевнені, що українські захисники зовсім не чекають такої допомоги. Вони вмить розкритикували Влада Яму, засипавши великою кількістю негативних слів.

Читайте також: Санта Дімопулос розповіла про серйозний конфлікт з росіянином через ситуацію в Україні

Добавить комментарий