Власники виробника дронів Baykar Defense стали мільярдерами

Події України

Турецькі бізнесмени брати Сельчук і Халюк Байрактари, яким належить компанія Baykar Defense, вперше потрапили до щорічного рейтингу мільярдерів Forbes.

Згідно із даними Forbes, Сельчук Байрактар посів у рейтингу 2410-те місце з капіталом $1,2 млрд, Халюк Байрактар – 2545-те місце з $1,1 млрд. Різниця пов’язана з різною часткою братів у Baykar: 52,5% і 47,5% відповідно.

Компанію заснував їхній батько Оздемір у 1984 році для виготовлення деталей для турецької автомобільної промисловості.

Зараз компанія відома як виробник військових безпілотників, насамперед Bayraktar. У 2023 році Baykar стала найбільшим експортером оборонної продукції в Туреччині завдяки контрактам з різними клієнтами в Європі, Африці та на Близькому Сході.

Сельчук Байрактар – зять Реджепа Тайїпа Ердогана, пророкують, що він стане політичним наступником президента Туреччини.Нагадаємо, що бойовий БПЛА Bayraktar TB3 пройшов нові випробування та готується до перших польотів з борту корабля, які заплановано здійснити в цьому році.

А Міністерство оборони узгодило місце розташування центру обслуговування, поточного ремонту та модернізації безпілотних літальних апаратів Bayraktar в Україні.

БПЛА Bayraktar досі застосовують на фронті, але у них тепер інші завдання.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь