Внучатий племінник Лесі Українки – проросійське гі*вно, яскраво виражений колаборант, підтримує російську агресію проти України

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Iryna Winnik

Нагадаю тут про нешановного внучатого племінника Лесі Українки Роберто Гааба. Два роки назад я випадково дізналася, що він живе в Луґано, знайшла його сторінку і була вражена! Це проросійське гі…но оспівувало путіна, історію кацапстану та зневажало українців.

Після короткого спілкування та моїх коментарів я була ним заблокована, але ви ще можете піти на його сторінку та скаржитись чи писати йому все, що думаєте.

Також тут подаю лінк на статтю про цього аристократа-колаборанта https://lutsk.rayon.in.ua/…/497959-vnuchatiy-pleminnik…

************************************

Роберто Гааб, онук молодшої сестри Лесі Українки Оксани Косач-Шимановської, — яскраво виражений колаборант і путінофіл.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Кафедри української літератури ВНУ імені Лесі Українки.

«Важко про це писати… але замовчувати таке теж не можна.Внучатий племінник Лесі Українки, внук її молодшої сестри Оксани Косач-Шимановської Роберто Гааб – яскраво виражений колаборант, русо-путінофіл… Він живе у курортному швейцарському Лугано, має свою юридичну контору. Захоплюється достоєвським, російською культурою, вірою…» – ідеться в дописі.

Гааб вітає рішення й дії агресора-терориста, який знищує Україну. А в 2010-2013 роках, зазначається далі, він приїжджав на Волинь, в університет імені своєї бабусі, в родовий маєток у Колодяжному, «об’їдався варениками, хотів мати вишиванку, був на науковій конференції на озері Світязь».

«Тут з ним носилися, як з “писаною торбою”, бо ж нащадок!… А тепер він називає українців “варварами і примітивними, далекими від цивілізації”…
Бідна Леся….вона перевертається у труні… – підсумовує автор допису.
Сторінка Роберто Гааба у Фейсбук: https://www.facebook.com/roberto.haab

На зображенні може бути: 1 особа, штани та текст «Roberto Haab 12 люToro 12люToroo14:38 o 14:38 Simplex nobilitas, perfida tela cave! MCS NE»

На зображенні може бути: текст «VALENTIN GITERMANN GESCHICHTE RUSSLANDS ERSTER BAND Mir tietretinors แnd Kartra 1965 RT BECHERGILDE UTENBERG WIEN ZURICH MAIN Roberto Haab Nuovo arrivo. Ottimo libro. L' autore è un ebreo ucraino (di Uman) emigrato da giovane in Svizzera dove ha fatto una bella carriera accademica e poliotica. ci4. 10:28»

На зображенні може бути: 3 людини, люди плавають та текст «Roberto Haab 21 ci4. A real man Daily Mail Putin defies health rumours by dipping into freezing waters noAo6aeTbcR KomeHTyBaTи nowиpиTи Roberto Haab 21 ci4. Facies phtisis sympathica.»

На зображенні може бути: текст «Roberto Haab 6 люT. Anch'io sono andato in Crimea nel 2016 senza chiedere alcun permesso all' Ucraina, che diventa quindi per me off-limits. i AepжaBHa PAODOHHA N Kpblm peaлии "<He3aKoHHo npиe3жaлa B Kpblm Ha cbemKи>: B yKpaиHy He nycTили pocc… 13 KomeHTapi̇B»”></p>
<p><a href=Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь