Водії електросамокатів ризикують попасти на 17 тис. грн: За що поліція штрафує їх безжально

ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні на серйозні штрафні санкції можуть нарватися не лише водії автомобілів, які сіли за кермо нетверезими, а й ті, хто напідпитку вирішив проїхатися на електросамокаті, передають Патріоти України.

Як пише «Дорожній адвокат», за таке правопорушення п’яним самокатникам загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування всіма транспортними засобами. Зазначається, що поки що ситуація з електротранспортом чітко законом не врегульована. Проте людей на електросамокатах вже почали зупиняти та пропонувати їм пройти перевірку. Протокол про порушення отримують й ті, хто пройшов огляд з позитивним результатом, й ті, хто відмовився його проходити.


Більше того, ті, якы попалися п’яними за кермом, вже позбавлялися прав та були змушені платити штаф. Так, у серпні та у вересні суди Одеси винесли рішення у таких справах. Один із затриманих п’яним на електросамокаті відбувся штрафом у 17 тисяч гривень, однак водійських прав його не позбавляли — у молодика їх просто не було. Покарання для другого правопорушника було більш жорстким — 51 тисяча гривень штрафу та позбавлення прав строком на 10 років. Чоловік їхав електросамокатом під наркотиками. Причому, на тому самому правопорушенні він попався двічі за рік.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Добавить комментарий