Володимир Остапчук показав, як виглядав до своєї популярності

ЖИТТЯ

Відомий український шоумен й телеведучий Володимир Остапчук активно спілкується зі своїми підписниками. Нещодавно чоловік вирішив поділитись архівним кадром. В Instagram-stories він опублікував світлину, яка була зроблена 2008 року. Володимир Остапчук показав, як виглядав до своєї популярності.

Перед камерою чоловік постав в сорочці помаранчевого кольору. В руках він тримав мікрофон та мило усміхався. Схоже, тоді він був ведучим на якомусь заході. Також відомо, що кадр був зроблений в місті Умань. “2008 рік, Умань”, – коротко підписав фото шоумен.

Володимир Остапчук не дуже часто показує архівні фото. Відомо, що чоловік розпочав свою кар’єру багато років тому. Протягом цього часу шоумен здобув неабияку популярність. Його часто можна побачити ведучим у якійсь програмі або на заходах. Чимала кількість підписників прокоментувала архівне фото Володимира Остапчука.

За їхніми словами, протягом п’ятнадцяти років чоловік дуже змінився. Багато фоловерів повідомили, що колись телеведучий мав надзвичайно юний вигляд. Також вони попросили Володимира Остапчука частіше публікувати архівні кадри. Підписникам дуже цікаво, яким шоумен був в юності або дитинстві.

Читайте також: Лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк відповів на критику щодо виїзду за кордон під час служби в ЗСУ

Залишити відповідь