ВОНИ ВЖЕ В НЕБІ! Невимовна радість — це принесе перемогу: ЗСУ на F-16! Чекали всі, ура!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Українські пілоти почали проходити практичне навчання на винищувачах F-16.

Про це заявив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат, в ефірі національного телемарафону.

Полковник зазначив, що навчання льотчиків ЗСУ на цих західних літаках «просувається згідно з планом», при цьому деталі з цього приводу поки що не висвітлюють.

«Процес пішов – і це найголовніше. Партнери не надто хочуть деталізувати процес проходження навчання. Але те, що пілоти вже навчаються на F-16 в повітрі безпосередньо», — розповів він.

Представник Повітряних сил уточнив, що польоти в небі на Ф-16 поки що проходять не всі наші льотчики, які навчаються експлуатації винищувачів.

«Не всі, звісно. Деякі пілоти вже проходять підготовку в небі з інструктором на бойових літаках. Тому все йде за планом», – сказав Ігнат.

Тут слід зазначити, що раніше західні ЗМІ з посиланням на чиновників стверджували, що українські льотчики вже літають на F-16, проте представники Повітряних сил ЗСУ говорили, що не оголошуватимуть про це до появи фотографій наших пілотів у кабіні цих винищувачів.

Зазначимо, що низка країн погодилася надати Україні винищувачі F-16. Йдеться про Нідерланди, Данію та Бельгію. Тим часом у США йде навчання пілотів на американських винищувачах. Про це зазначила кореспондентка Politico Лара Селігман, вона повідомила, що українські пілоти розпочали льотну підготовку на винищувачах F-16 у США.

Президент України Володимир Зеленський 7 листопада повідомив, що нідерландські F-16 прибули до Румунії для навчання українців. Це означає, що незабаром наші пілоти пересядуть на F-16.

8 листопада у ПС ЗСУ заявили, що у Румунії готують інфраструктуру для навчання українських пілотів на F-16

Залишити відповідь