Вперше за 20 місяців! ПАСТКА СПРАЦЮВАЛА – ЗСУ вже там: полювання почалось. Перемога скоро!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У Мережі опубліковано зізнання російського морського піхотинця з 810-ї бригади армії РФ, яка знаходиться на лівому березі Дніпра на Херсонщині в районі населеного пункту Кринки.

Окупант на камеру мобільного телефону розповів про свої враження, поділившись подробицями найважчої ситуації на передовій. Фрагмент відео публікує один із телеграм-каналів.

Російський окупант розповів про великі втрати, а також про деморалізацію армійських підрозділів.ЗСУ активно використовують безпілотники, які постійно ведуть полювання і розбивають штурмовиків РФ ще на підходах до своїх позицій.

«Що ми морпіхи, поки що не сильно і відчувається, як отримували на горіхи, так і отримуємо, тільки ще більше», — заявляє він.

Солдат розповів про постійну зміну командувачів у ЗС РФ, а також визнав, що готовий на «нічию» та на укладення миру з Україною, «видавивши» з себе: «По ту сторону теж люди».

Зазначимо, що українські військові продовжують просуватися на лівому березі Херсонської області. Наразі бої тривають біля села Кринки.

Як повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни, просування ЗСУ на Херсонщині підтвердили російські мілблогери. За їхніми словами, наші війська змогли розширити зону контролю біля західної частини Кринок.

Аналітики зазначають, що окупаційні війська продовжують завдавати удари по позиціях Сил оборони термобаричними боєприпасами з важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепек».

Крім того, за даними російських джерел, українські сили також провели атаки в бік Пойми (12 км на схід від Херсона і 4 км від річки Дніпро) і Піщанівки (13 км на схід від Херсона і 3 км від річки Дніпро).

Наразі відомо, що українська війська вже посунули ЗС РФ на 3–8 кілометрів від Дніпра на лівобережжі Херсонської області. ЗСУ мають успіх, але все сталося із затримкою через дії окупантів.

Екскомандир роти батальйону «Айдар»Євген Дикий розповів, що відбувається на лівому березі Херсонщини та про те, які були початкові плани ЗСУ.

«Там зараз плацдарм — це ключове. Фактично ми наразі повернулись до того плану, який був ще на початку літа, і який, на жаль, довелося надовго відкласти після того, як наші вороги підірвали греблю Каховської ГЕС. Вже тепер можна не робити секрет, що ще в початковому плані нашого весняно-літнього наступу був не тільки прорив «лінії Суровікіна» на Запоріжжі, а початковим планом була висадка на лівобережній Херсонщині, створення там плацдарму і захід в тили всій їхній оборонній конструкції, яка з цього боку не захищена», — сказав він.

За даними Дикого, окупанти підготували три потужні лінії оборони від нашого наступу з півночі, але наш наступ з заходу на схід не готові були відбивати.

«На жаль, вони тоді знайшли рішення — страшне, злочинне, але ефективне. Підрив Каховської ГЕС змусив на три місяці відкласти плани, але наразі ми повернулися до цього плану. Після дуже тривалої підготовчої роботи, яку робили наші Сили спеціальних операцій, далі в хід пішла морська піхота, і наразі можна сказати як доконаний факт, що ми не просто там є, а що плацдарм відбувася, і скинути назад в Дніпро вони нас не змогли. Наразі є розширення плацдарму. Не є секретом, що вже пішло перекидання туди бронетехніки, що було неможливим ще пару тижнів тому. Тепер наші там воюють на броні, по повній програмі. Але є питання розширити плацдарм. Поки що це 2-3 кілометри від власне берега річки», — додав він.

Залишити відповідь