Все, що є у нас в будинку, купила нам моя мама. Але минули роки, і все вже давно стало не модним. Тому я сподівалася, що мама приїде у вересні додому з грошима, і ми весь інтер’єр вдома оновимо. Я вже навіть всі меблі піддивилася, деякі навіть вже наперед замовила, бо була впевнена, що мама все оплатить. Та цього разу мама мене так здивувала, що мені навіть важко це словами описати

ЖИТТЯ

Моя мама ще 24 роки тому в Італію поїхала. Мені тоді було всього 14, я ще в школі вчилася.

Залишилася зі мною бабуся, мамина мама. І батько мій теж жив з нами, але він постійно вживав оковиту, і зовсім мною не цікавився, а через кілька років його не стало.

Спочатку мама віддавала борги, бо позичила багато грошей, щоб поїхати за кордон. А коли вже нікому нічого не була винна, стала заробляти вже для нас.

Всі зароблені євро мама бабусі висилала (бо батько точно б усе пропив). А бабуся, якій на той час було 65 років, стала будувати за ці гроші будинок.

Будувалися ми довго, в результаті, вийшов красивий двоповерховий будинок, в якому зараз живу я з чоловіком і двома дітьми, а також моя 89-річна бабуся.

Меблі усі, як і все решту, що є в будинку, купила нам моя мама.

Але минули роки, і все, що у нас є, вже давно стало не модним. Тому я сподівалася, що мама приїде у вересні додому з грошима, і ми весь інтер’єр вдома оновимо. Я вже навіть всі меблі піддивилася, деякі навіть вже наперед замовила, бо була впевнена, що мама все оплатить, принаймні, так було завжди – мама мені нічого не шкодувала.

Та цього разу мама мене так здивувала, що мені навіть важко це словами описати.

Вона привезла з собою велику суму грошей (складала їх мама років 8-9), і відразу купила квартиру. Я думала, це вона для мене і для моїх дітей старається, тому спочатку навіть зраділа.

Та мама мене засмутила, бо заявила, що квартиру вона собі купила.

Я була ошелешена, адже думала, що ще рік-два і мама додому повернеться, за бабусею стане доглядати. А тут така справа – вона собі окрему квартиру купила.

Від усього, що я собі замовила, довелося відмовитися, бо мама прямо сказала, що не дасть мені більше жодного євро, мовляв, вона вже чим могла, тим мене і забезпечила.

Я образилася на маму, і то дуже сильно, адже не розумію – навіщо їй одній на старість окрема квартира?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий