Все у нас із чоловіком було добре, доки не приїхала моя мама з села, і не заявила, що відтепер житиме з нами

Життя

Все у нас із чоловіком було добре, доки не приїхала моя мама з села, і не заявила, що відтепер житиме з нами

Коли я познайомилася з Олегом, то була найщасливіша на світі. Я розуміла, що Олег із багатої родини, а мені було постійно соромно через свій статус. Справа в тому, що я з простого села. Батьки не могли дати мені нічого більше, ніж гарне виховання. Але я їм дуже вдячна. І все ж, той факт, що я з простої сім’ї, а мій хлопець із досить багатої і шанованої, мене трохи бентежив. Тому що я весь час відчувала, що його не гідна.

Але Олег дуже хороша людина. Він постійно мені нагадував, що я найкраща, і він радий, що зустрів мене у цьому житті. Перед тим, як зробити мені пропозицію, Олег вирішив, що треба познайомити мене з його батьками. Для мене це було велике випробування, тому що я розуміла своє становище, мені було соромно. Мама Олега відразу побачила, що я тремчу і хвилююся. Тому вона обійняла мене міцно і сказала, що дуже рада, що її син матиме таку скромну дружину. Ми з Олегом побралися, у нас вже народилося двоє дітей.

Я сиджу з дітьми вдома, а Олег працює. Я вирішила, що мені легше та цікавіше вести домашнє господарство, свою кар’єру будувати я не хочу. І ось з деяких пір з’явилася моя мама. Вона каже, що їй нудно у селі, хоче переїхати жити до нас, саме до нашої квартири. Але як би я їй не пояснювала, що в мене з Олегом молода сім’я і ми хотіли б пожити окремо від батьків. Але маму це не цікавить . Вона навіть готова спати у кімнаті дітей, щоб і паралельно допомагати їм. А нас із Олегом такий розклад не влаштовує. Тим більше, мама ще молода і сама за собою доглянути може. Ось все думаю, як їй пояснити, що її пропозиція нам не подобається.

Залишити відповідь