Всі гроші з продажу дачі, я віддала молодшій доньці, вона продасть свою однокімнатну квартиру, і, нарешті, зможе розширити свою житлоплощу. Коли я про це сказала двом іншим дітям, то старша донька, Ліда, на мене за це дуже сильно образилася і не хоче зі мною спілкуватись після цього. Я не знаю, як помиритися зі своєю дочкою. Хоча й особливої вини за собою не відчуваю. Але ж не можна через гроші відмовлятися від рідної матері

ЖИТТЯ

У мене є троє дітей, ми завжди жили дружно, і я навіть подумати не могла, що моїх дітей спадщина розділить.

Коли я продала дачу, і всі гроші віддала молодшій доньці, син сприйняв це відносно спокійно, а от старша донька Ліда так на мене образилася, що перестала зі мною спілкуватися, каже, що після того, як я так зробила, вона мене і знати не хоче.

А що я такого зробила? Я ж виходила з того, що допомагати треба тій дитині, якій потрібніше. А потрібніше, на мою думку, було Надійці, молодшій моїй доньці, у якої троє дітей. То як я, рідна мама, не допоможу, якщо матиму таку нагоду?

Я живу сама в своєму заміському будинку, діти вже дорослі, і давно живуть окремо. Від них я особливо нічого не сподівалася, навпаки, сама намагалася їм допомогти чим могла.

Ми часто збиралися у мене на свята, це був для мене найщасливіший день, коли всі мої діти і внуки збиралися за одним столом.

У старшої, Лідочки, все в житті склалося добре. Вони з чоловіком живуть у власній квартирі, мають одну донечку. Обоє працюють, заробляють непогано, так що за старшу доньку мені залишається лише порадіти.

У сина теж все, Слава Богу. Вони з невісткою живуть у її батьків, але там будинок великий, всім місця вистачить. У них росте єдиний син.

А молодша моя, Надійка, вийшла заміж не дуже вдало. Зять, начебто, непогана людина, але гроші зовсім не вміє заробляти. А у них троє діток росте! Жити вони не мають де, бо та однокімнатна квартира, яку зять отримав в спадок ще до весілля, давно їм стала затісна.

Тому я вирішила продати дачу. Це був спадок від тітки, в якої не було своїх дітей. Дача непогана, я навіть кілька років там щось вирощувала, але зараз вирішила, що допомогти Наді – це важливіше, бо ж не можна так далі жити.

Покупців я швидко знайшла, бо дача знаходиться в гарному місці, і навіть змогла виручити більше, ніж сама сподівалася.

Всі гроші з продажу дачі, я віддала молодшій доньці, вона продасть свою однокімнатну квартиру, і, нарешті, зможе розширити свою житлоплощу.

Коли я про це сказала двом іншим дітям, то старша донька, Ліда, на мене за це дуже сильно образилася і не хоче зі мною спілкуватись після цього.

Я не знаю, як помиритися зі своєю дочкою. Хоча й особливої вини за собою не відчуваю.

Але ж не можна через гроші відмовлятися від рідної матері…

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь