ВСІ ЛІТАКИ РФ – БОРТАМ ХАНА! Ви чули? Су-34, МІ-8, МіГ-29: ЗСУ йдуть на ліквідацію. Гудбай, авіація!

Політика

Станом на квітень 2024 року зафіксовано ураження 118 літаків, що належали російським окупантам, зокрема два літаки А-50. Зазначимо, лише в березні 2024 року Україна повідомила про збиття понад 10 російських військових літаків протягом двох тижнів. Це найбільші втрати для повітряних сил Росії від початку повномасштабного вторгнення. А з наданням Україні нової зброї для РФ ситуація може перевернутися з ніг на голову і вся ще поки наявна авіація зазнає поразки.

Існуюча кількість російських літаків нічого не вартуватиме, якщо в Україну прибудуть F-16. Передача Україні сучасних винищувачів F-16 принесе чимало проблем російським окупантам. Про це заявив військовий експерт Роман Світан.

Станом на березень 2024 року, склад повітряно-космічних сил Збройних Сил РФ включає близько 100 багатофункціональних винищувачів Су-35, понад 100 винищувачів-бомбардувальників Су-34, а також сім літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення типу А-50У.

Так ось, авіапарк РФ значно опустів, хоча ракетний потенціал все ще залишається досить наповненим. Однак росіяни хвилюються, що всі їхні ракети, які запускають на Україну просто не матимуть результату, адже F-16 швидко все перехоплять. Російські ракети просто будуть знищуватись відразу на території країни-агресорки або ж в Чорному морі.

За словами експерта, завдяки F-16 Україна безумовно отримає перевагу в повітрі та почне знищувати російські цілі, таким чином нашим військовим буде значно легше просуватися і на полі бою.

Залишити відповідь