Ви забули – А ТАМ ПОЧАЛОСЬ! Піднімайтесь всі: страшна звістка. ЗСУ вгризлись зубами, справжня різанина!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Ворог активізувався з півночі та півдні від Вугледара. Зокрема, останнім часом кількість атак противника зросла на Вугледарському напрямку.

Про це розповів Військовослужбовець ЗСУ Олександр Войтко.

«Кількість атак зросла останнім часом на Вугледарському напрямку. Був період, коли наші підрозділи проводили наступальні дії й тоді вдалося вибити росіян з частини позицій у Микільських Дачах. Був відносно спокійний проміжок часу, хоча артилерія постійно працювала. А зараз ми спостерігаємо активізацію російських окупантів з півдня та півночі від Вугледара», — розказав військовослужбовець ЗСУ.

Олександр Войтко додав, що кількість атак на Вугледарському напрямку складно полічити, на позиціях наші бійці нараховують більше штурмових спроб противника.

Додамо, що останні тижні росіяни намагаються оточити Авдіївку, однак їхні спроби не принесли результату. Водночас ворог докладає зусиль, щоб пробитися на інших напрямках. Нещодавно невдало наступав на Вугледар, де українські сили розбили його.

Про це розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан.

Він заявив, що атаки росіян на Вугледар пов’язані з атаками на Мар’їнку. Їм потрібно з-під Вугледару з півдня на північ рухатись на Курахове, щоб зайти з тилу в Мар’їнського угрупування. А потім спробувати витиснути його на другу лінію оборони – до рівня Курахового в районі малих річок. Вони є нашим рубежем оборони на тій ділянці фронту.

Залишити відповідь