ВИГНАТИ ВСЕ КОМАНДУВАННЯ! Переворот у Генштабі – Залужний аж побілів: наказ на столі? Увага всім!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У Міністерстві оборони України нібито розглядають можливість звільнення трьох командувачів ЗСУ. Подання на звільнення командирів буцімто готує міністр оборони Рустем Умєров.

Про це інформує одне із видань з посиланням на джерела у військово-політичному керівництві. Однак варто зазначити, що це анонімні джерела, а не офіційна інформація.

Так, за даними джерел, Умєров готує подання на звільнення командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександра Тарнавського та командувача Об’єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.

Про причини ймовірного звільнення Тарнавського, який очолює один із напрямків українського контрнаступу, не повідомляється. Також не уточнюються підстав для звільнення Наєва.

Водночас одне із видань пише, що на звільненні Остащенко наполягали парамедики та волонтери, які займаються медичним забезпеченням Сил оборони.

В той же час, прессекретар Володимира Зеленського Сергій Нікіфоров, коментуючи інформацію, заявив, що в разі ухвалення такого рішення про це буде повідомлено на офіційному сайті глави держави.

Однак, анонімні джерела пишуть, що питання відставок цих командувачів нібито розглядається вже кілька місяців.

Нагадаємо, що раніше, Володимир Зеленський звільнив Віктора Хоренка з посади командувача ССО. Глава держави призначив новим командувачем ССО Сергія Лупанчука.

Залишити відповідь