Як підлітку накопичити та заробити на iPhone

СУСПІЛЬСТВО
Як підлітку накопичити та заробити на iPhone

Техніка Apple стала заповітною мрією багатьох користувачів як дітей, так і дорослих. Її єдиним незмінним мінусом залишається ціна, що для багатьох робить таку покупку недосяжною. Але на бажання та при грамотному підході, підлітки можуть дозволити собі бажаний девайс — головне продумати план дій та впевнено рухатися до своєї мети.

Формування фінансової стратегії

Спочатку потрібно вибрати бажану модель: новинки манять, але на iPhone 14 Pro Max ціна у 2023 році дещо знизилася, а за функціональністю він практично не поступається Айфону 15. Є сенс розглянути покупку цієї моделі, яка не втратить актуальності протягом наступних років.

Вартість стартує від 42 000 грн і залежить від обсягу пам’яті: якщо бюджет обмежений — 128 Гб стане чудовим вибором. А значить цю суму можна сміливо задати як орієнтир.

Підрахунок активів

Накопичити реальну суму можна навіть з нуля. Із можливих надходжень:

  • щомісячні кишенькові;
  • грошові подарунки, які отримуються на свята;
  • кошти від продажу гаджета.

Напередодні для народження є сенс обговорити з батьками їхні плани щодо майбутнього подарунка — можливо, вони підтримають ідею купівлі нового смартфона і будуть готові додати певну частину. Варто повідомити свою ідею і друзям, як і найближчим родичам — це допоможе значно наблизити виконання бажання.

Обмін або продаж старого смартфона

Власникам девайсів Apple пощастило — вони можуть скористатися програмою Trade In. Це дає можливість обміняти наявний гаджет на новий із відносно невеликою доплатою.

Підсумкова ціна залежатиме від стану, віку та технічних характеристик мобільного телефону. А наявність у комплекті чохла, навушників, оригінального зарядного пристрою стане додатковим плюсом. Дізнатись актуальні розцінки можна в інтернет-магазині Estore.ua, який пропонує покупцям дуже лояльні умови.

Смартфон на базі Android можна продати за допомогою сайтів з безкоштовними оголошеннями.

EaXVOPe00Sbb4peydjTfYyvnsNs95j1_C7y4AE5WFECCEZmWmhXxXoBelI3IxYmSBnwq3rWmSwmWT_nUaxg57Qk8Z_Q72UsniOWwsaIoJyU4eZ-BsF2zgaeaAKVbSpHO5DaGWzwrUGiyIqPvCLNvh28

Варіанти заробітку для підлітка

Навіть з урахуванням подарунків на свята та успішного продажу наявного смартфона накопичень може виявитись недостатньо. У цьому випадку варто розглянути всі доступні варіанти підробітку, серед яких:

  • Виконання роботи по дому. Часто батьки готові заплатити певну суму за прибирання, походи за покупками, або активне проведення часу з молодшими братами та сестрами.
  • Допомога сусідам. Винесення сміття, прогулянки з домашніми тваринами, супровід молодших дітей до школи чи гуртки — все це актуальні послуги, на які завжди є попит. Можна розвісити оголошення на найближчих багатоповерхових будинках, що дозволить без особливих труднощів заробити непогану суму.
  • Роздача листівок та буклетів, розклеювання оголошень. Багато компаній, особливо рієлторські агенції, перебувають у пошуках співробітників на тимчасову та постійну роботу. Зручно, що графік можна будувати самостійно, вибираючи вільний час відповідно до навчання та додаткових занять. Це не найлегша праця, але оплата за неї становить від 50 грн/година, що дозволить заробити першу 1000 грн уже за тиждень.
  • Онлайн-послуги. Участь в опитуваннях, написання відгуків та коментарів, а також лайки та репости у соціальних мережах.

У пошуках роботи можна обійти найближчі ринки та дрібні магазини — з високою ймовірністю будуть запропоновані разові способи заробити. Співробітники завжди потрібні на сезонних заходах: ярмарки, фестивалі, виїзні заходи. Головне — відповідальність та дисципліна, що допоможе крок за кроком просуватися до наміченої мети та в результаті стати власником Айфона 14 Про Макс.

Залишити відповідь