Які виробники смартфонів вважаються найкращими в 2023 році: Названо ТОП-10

СУСПІЛЬСТВО

В інтернеті з’явився цікавий рейтинг найкращих виробників мобільних пристроїв, лідером в якому стала південнокорейська компанія Samsung. Рейтинг був складений редакцією IT-портал SlashGear, передають Патріоти України.

Вибір лідера журналісти пояснили тим, що саме смартфони Samsung із серії Galaxy найкращим чином зуміли поєднати в собі найпередовіші технологічні рішення та інноваційний дизайн. Ще дані моделі мають найкращі дисплеї на ринку, які підходять як для повсякденних завдань, так і для ігор, а також «передові системи камер».

Слідом за Samsung знаходиться американський виробник електроніки Apple з її легендарними Айфонами. Ці смартфони відомі своїм винятковим дизайном, передовими функціями та фірмовою операційною системою iOS.

Сучасні апарати Pixel вивели пошукового гіганта Google на третє місце в даному рейтингу. Автори стверджують, що ніхто з конкурентів «за свої гроші» не може позмагатися з «гуглофонами» в плані камери і софта. Моделі Pixel можуть отримувати оновлення до п’яти років, тим самим довго залишаючись актуальними. Далі за спаданням розташувалися бренди OnePlus, Motorola, Asus, Sony, Xiaomi, Vivo і Huawei.

Автори відзначили смартфони китайської Xiaomi як втілення ідеального балансу між ціною і залізом, а Huawei заслужила особливу увагу за колаборацію з Leica, завдяки чому смартфони цієї компанії пропонують унікальні фотографічні можливості.Source by [author_name]